راه و راه آهن

ليست پروژها
  مطالعات بهسازی نوع سه محور تكاب - تخت سلیمان-دندی-زنجان
نام كارفرمای پروژه: وزارت راه و شهرسازی
توضيحات پروژه:
بهسازی نوع سوم این مسیر به منظور تبدیل نمودن راه فرعی موجود به راه اصلی دو خطه درنظر گرفته شده که در این راستا شیبهای طولی ، قوسهای افقی وقائم ، ابنیه فنی وهمچنین عرض سواره رو وشانه های آسفالتی جاده موجود می بایست به مشخصات راه اصلی تبدیل گردند . بدین ترتیب محور موجود تعریض گردیده ودربخشهایی نیاز به احداث مسیرهای جدید به صورت واریانت جداگانه می باشد
  نظارت بر اجرای تونل های قطعه 3 آزاد راه ارومیه- تبریز
نام كارفرمای پروژه: شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور-معاونت ساخت و توسعه آزادراه ها
توضيحات پروژه:
قطعه سوم آزاد راه ارومیه –تبریز به طول 17 کیلومتر درمحدوده جزیره اسلامی واقع شده است و مسیر موجود جزیره را به میزان 10 کیلومتر کاهش می دهد. این مسیر دارای 1 دستگاه تونل دو قلو به طول کلی 4470 متر و دو تقاطع غیر همسطح در ابتدا و انتهای مسیر می باشد .این پروژه در مرحله اجرا توسط شرکت عمران و تولیدی نیرو است که عملیات احداث از نیمه دوم سال 95 آغاز شده است.
  مطالعات فاز 1 و 2 قطعه 5 آزاد راه ارومیه-تبریز
نام كارفرمای پروژه: شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور-معاونت ساخت و توسعه آزادراه ها
توضيحات پروژه:
قطعه پنجم آزادراه ارومیه تبریز یکی ازقطعات 6 گانه آزاد راه به طول 40 کیلومتر می باشد که از سه راهی خاصبان درمسیر راه اتصال تبریز – آذرشهر تا کمربندی جنوبی دوم تبریز ادامه دارد . این مسیر دارای 3 دستگاه تونل دوقلو به طول کلی 3 کیلومتر و 4 تقاطع غیرهمسطح است . این مسیر ترافیک عبوری از سمت شهرارومیه وشهر آزاد شهر را به شهر تبریز متصل می نماید.
  عملیات دو خطه کردن راه آهن قزوین- زنجان به روش EPC با همکاری شرکت اهورا مهر گستران
نام كارفرمای پروژه: راه آهن جمهوری اسلامی
توضيحات پروژه:
احداث خط دوم مسیر سلطانیه به زنجان ، قطعه چهارم دو خطه کردن مسیر قزوین به زنجان می باشد که (EPC) به صورت طراحی وساخت.به گروه مشارکت اهورا مهر گستران سفر میثاق اهواز ، طرح نو اندیشان ، صنعت دارمبین و گمانه کاو واگذار گردید . این دوخطه کردن براساس سیاستهای کلی راه آهن مبنی بر افزایش ظرفیت و رفع گلوگاه های ظرفیتی انجام شده است .مشاور کارفرما در این پروژه مهندسین مشاور هراز راه بوده است . دراین پروژه فعالیتهای زیرسازی ، خرید ادوات واجرای روسازی و بالغ بر 120 پل و آبرو با دهانه های متفاوت اجرا گردیده است . هم چنین تغییرات درسوزن بندی ایستگاه های بناب و زنجان در راستای دو خطه کردن ، درقالب این پروژه انجام شده است.
  عملیات دو خطه كردن راه آهن محور ساسان شبنم به روش EPC با همكاری شركت اهورا مهرگستران و شركت جهاد نصر حمزه
نام كارفرمای پروژه: شركت راه آهن جمهوری اسلامی ایران
توضيحات پروژه:
موقعیت پروژه: استان یزد
توضیحات پروژه:
شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران به منظور افزایش ظرفیت محور راه آهن ساسان – شبنم نسبت به دو خطه نمودن راه آهن در حریم محور موجود اقدام نموده است. محور موجود بصورت یک خطه با روسازی بالاستی احداث شده است. این محور از ابتدای سوزن ورودی ایستگاه ساسان از سمت بافق (چراغ 400 متری) تا ابتدای سوزن ورودی ایستگاه شبنم از سمت بافق می باشد.
جهت دوخطه نمودن راه آهن، در نظر است خط جدید در کنار خط موجود و یا تلفیقی، با فاصله محور به محور حداقل 5 متر احداث گردد. خط جدید باید با روسازی بالاستی و برای تحمل بار محوری 30 تن طراحی و احداث گردد.
کنسرسیوم اهورا مهر گستران، جهاد نصر حمزه و گمانه کاو و نیز مهندسین مشاور طرح نواندیشان به عنوان مجری این قطعه انتخاب گردیده اند.
  مطالعات طراحی راه های دسترسی تاسیسات تقویت فشار گاز دهشیروندوشن
نام كارفرمای پروژه: شركت مهندسی و توسعه گاز ایران
توضيحات پروژه:
موقعیت پروژه: استان یزد
توضیحات پروژه:
طراحی و مطالعات مرحله اول و دوم به همراه نظارت بر عملیات احداث جاده های دسترسی به ایستگاههای تقویت فشار گاز نائین و دهشیر از سوی مجری محترم طرح تاسیسات تقویت فشار خطوط گاز به این مهندسین مشاور واگذار گردیده است. جاده دسترسی ایستگاه نائین 24 کیلومتر و جاده دسترسی ایستگاه دهشیر در حدود 29 کیلومتر می باشند. الویت بهره برداری در حال حاضر با ایستگاه نائین است.
  نظارت بر عملیات بهسازی محور نقده تمرچین و پیران شهر سردشت
نام كارفرمای پروژه: اداره كل راه و ترابری آذربایجان غربی
توضيحات پروژه:
موقعیت پروژه: استان آذربایجان غربی
توضیحات پروژه:
نظارت بر عملیات بهسازی مسیرهای زیر در این پروژه در دستور کار قرار گرفته است:
 عملیات اجرائی محور پیرانشهر - تمرچین کیلومتر 259+9 الی 719+14
 عملیات اجرائی محور نقده – پیرانشهر حدفاصل کیلومتر 173+33 الی 400+38
 تعریض محور ورودی نقده از طرف مزارشهدا
  مشاور و نظارت عالیه و كارگاهی ساخت بارانداز 13 هكتاری شلمچه
نام كارفرمای پروژه: منطقه آزاد اروند
توضيحات پروژه:
موقعیت پروژه: خرمشهر _ مرز شلمچه
توضیحات پروژه:
محدوده اراضی بارانداز 13 هکتاری شلمچه در محدوده منطقه آزاد اروند واقع شده است. نظارت عالیه و کارگاهی بر چگونگی تحکیم بستر، زیرسازی، روسازی و اجرای معابر، جداول و سیستم هدایت آبهای سطحی این محدوده به شرکت طرح نواندیشان سپرده شده است.
  نظارت بر اجرای معابر مجتمع فرهنگی، تفریحی، ورزشی و تجاری هزار و یک شهر
نام كارفرمای پروژه: شرکت سرمایه گذاری ساختمانی عظام
توضيحات پروژه:
موقعیت پروژه: غرب تهران
توضیحات پروژه:
مجموعه فرهنگی، تفریحی، تجاری و ورزشی هزار و یک شهر در زمینی به وسعت 136 هکتار در غرب شهر تهران کنار اتوبان شهید همت در حال ساخت می‌باشد. این مجموعه شامل مجتمع تجاری با زیربنای 650.000 متر مربع در 6 طبقه (3 طبقه پارکینگ زیرزمین)، خیابان سرگرمی، شهربازی، پارک آبی، هتل‌های 3، 4 و 5 ستاره، پارکینگ طبقاتی، مسجد و مجتمع فرهنگی، مجتمع اداری 20 طبقه می‌باشد. نظارت بر اجرای معابر این مجتمع به شرکت طرح نو اندیشان واگذار شده است.
  مرحله اول ودوم راه دسترسی به معادن سبزوار
نام كارفرمای پروژه: سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران
توضيحات پروژه:
موقعیت پروژه: سبزوار _ استان خراسان رضوی
توضیحات پروژه:
مطالعات مقدماتی پروژه بهسازی و تعریض محور دسترسی به كارخانه سیمان سبزوار و معادن روداب در استان خراسان رضوی (حدفاصل روستای حارث آباد تا 10 کیلومتری شهر روداب) با هدف پیشنهاد واریانت مناسب جهت احداث یا بهسازی انجام گردید. بررسی‌های اولیه نشان داد که بهره برداران جهت حمل محصولات خود از راه خاكی نسبتاً طولانی استفاده می‌كنند كه با هزینه‌ی واحد طول كم قابل تبدیل به راهی بسیار خوب می‌باشد.

    صفحه 1 از 7 ( 61 ركورد )