حمل و نقل
حمل و نقل

ليست پروژها
  خدمات مطالعات ترافیکی در منطقه 20 شهرداری تهران
نام كارفرمای پروژه: سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران
توضيحات پروژه:
  نظارت كارگاهی، نظارت عالیه و كنترل كیفیت احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید چمران – جلال آل احمد
نام كارفرمای پروژه: وزارت راه و شهرسازی- موسسه شهید رجایی
توضيحات پروژه:
  طراحی انبار ، بهسازی سایت کانتینری ، ساماندهی محوطه ، انبارها و دسترسی به پارک لجستیک منطقه آزاد تجاری - صنعتی چابهار
نام كارفرمای پروژه: سازمان منطقه ازاد چابهار
توضيحات پروژه:
درسالهای اخیر حجم ترافیک بندر چابهار با رشد مثبت همراه بوده و همچنین طرح های گسترده ای برای رونق این بنادر در حال اجرا است : این درحالیست که محدوده تحت نظارت گمرک در منطقه آزاد چابهار دچار کمبود فضای انبار از نوع سرپوشیده است . احداث انبارهای سرپوشیده در این راستا ضروری به نظر می رسد . ایجاد انبار جدید علاوه بر تامین عرضه مناسب برای تقاضای انبار موجب افزایش سطح خدمات به مشتریان ، افزایش مطلوبیت منطقه آزاد چابهار نسبت به رقبا و همچنین منجر به درآمدزایی خواهد شد . با توجه به نوع انبار طراحی شده ، انواع کالاهای عمومی قابلیت نگه داری دراین انبار خواهند داشت.
  مدیریت طرح شهر فرودگاهی امام خمینی (كنسرسیوم III T+ناكو)
نام كارفرمای پروژه: وزارت راه و شهرسازی_مجری شهر فرودگاهی امام خمینی
توضيحات پروژه:
موقعیت پروژه: 40 كیلومتری جنوب تهران
  مطالعات ترافیک شبکه راه‌های داخلی مجتمع فرهنگی، تفریحی، ورزشی و تجاری هزار و یک شهر
نام كارفرمای پروژه: شرکت سرمایه گذاری ساختمانی عظام
توضيحات پروژه:
موقعیت پروژه: غرب تهران
توضیحات پروژه: وسعت مجموعه فرهنگی، تفریحی در حال ساخت هزار و یك شهر که در غرب تهران و در مجاورت بزرگراه شهید همت واقع شده، برابر با 136هكتار میباشد و شامل مجتمع تجاری با زیربنا 650.000 متر مربع در 6 طبقه (3 طبقه پاركینگ زیرزمین)، خیابان سرگرمی و شهربازی همراه با پارك آبی، هتل‌های 3، 4 و 5 ستاره، پاركینگ طبقاتی، مسجد و مجتمع فرهنگی و مجتمع اداری 20 طبقه می‌باشد. انجام مطالعات حمل و نقل و ترافیك شبكه داخلی مجموعه به همراه انجام مطالعات مرحله اول و دوم كلیه طرحهای سیویل، محوطه و راههای داخلی و خارجی به این مشاور محول شده است.
  مطالعات ترافیكی اصلاح تقاطع جلال آل احمد _ شهید چمران تهران بصورت EPC با شركت سپاسد
نام كارفرمای پروژه: سازمان مهندسی و عمرانی شهر تهران
توضيحات پروژه:
موقعیت پروژه: كلانشهر تهران
توضیحات پروژه:
پروژه تقاطع غیرهمسطح بزرگراه‌های جلال آل اجمد و چمران با هدف بهبود شریان شرق به غرب هسته مرکزی شهر تهران، بهبود منظر و ایجاد فضای باز در محل تقاطع و همچنین بهبود و تأمین دسترسی‌ها به صورت طرح و ساخت اجرا گردیده است. در این پروژه بزرگراه جلال آل احمد به صورت زیرگذر با طول 1180 متر از زیر اتوبان شهید چمران عبور می‌نمایدو دسترسی به کوی نصر با استفاده از رمپ به طول 280 متر با دو خط عبوری و دسترسی به خیابان کارگر جنوبی و بیمارستان شریعتی از طریق رمپ به طول 250 متر با دو خط عبوری پیش‌بینی شده است. در مجموع طول مسقف این مجموعه 840 متر می‌باشد که برای اجرای آن، روش کات اند کاور (Cut&Cover) با سیستم سازه‌ای شمع و عرشه بکار گرفته شده است. شرکت طرح نواندیشان به عنوان مشاور پیمانکار طرح و ساخت وظیفه طراحی فاز یک و دو همچنین انجام خدمات کنترل کیفی پیمانکار در دوره اجرا را به عهده دارد.
  مطالعات دوخطه كردن راه آهن محور ساسان _ شبنم
نام كارفرمای پروژه: شركت راه آهن جمهوری اسلامی ایران
توضيحات پروژه:
موقعیت پروژه: استان یزد
توضیحات پروژه:
شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران به منظور افزایش ظرفیت محور راه آهن ساسان – شبنم نسبت به دو خطه نمودن راه آهن در حریم محور موجود اقدام نموده است. محور موجود بصورت یک خطه با روسازی بالاستی احداث شده است. این محور از ابتدای سوزن ورودی ایستگاه ساسان از سمت بافق (چراغ 400 متری) تا ابتدای سوزن ورودی ایستگاه شبنم از سمت بافق می باشد. جهت دوخطه نمودن راه آهن، در نظراست خط جدید در کنار خط موجود و یا تلفیقی، با فاصله محور به محور حداقل 5 متر احداث گردد. خط جدید باید با روسازی بالاستی و برای تحمل بار محوری 30 تن طراحی و احداث گردد. کنسرسیوم اهورا مهر گستران، جهاد نصر حمزه و گمانه کاو و نیز مهندسین مشاور طرح نواندیشان به عنوان مجری این قطعه انتخاب گردیده اند.
  مطالعات تدوین نحوه واگذاری مدیریت ترمینال كانتینری شهید رجایی
نام كارفرمای پروژه: سازمان بنادر و دریانوردی _ معاونت امور بندری
توضيحات پروژه:
موقعیت پروژه: بندر عباس _ هرمزگان
توضیحات پروژه:
بندر شهیدرجایی مهمترین دروازه ورود و خروج کالای کانتینری به کشور است. زنجیره حمل و نقل کانتینری بر سازماندهی کارا و قابل اطمینان صادرات و واردات یک کشور تاثیر می گذارد و بنابراین تصمیماتی که برای ترمینالهای کانتینری بندر شهیدرجایی اتخاذ می شود برای کشور اهمیت استراتژیک دارد. لذا این مطالعات با هدف «طراحی نحوه واگذاری مناسب برای سرمایه گذاری و راهبری ترمینالهای کانتینری بندر شهید رجایی» تعریف گردید. خروجی‌های كلیدی مطالعات مذکور تصمیم گیری در خصوص سطح مشارکت دولت در بهره برداری از ترمینال های کانتینری بندر شهیدرجایی، سطح مشارکت اپراتورهای بین المللی در بهره برداری از ترمینال های کانتینری بندر شهیدرجایی، تعداد اپراتورها، حوزه نفوذ اپراتورها، سطح سرمایه گذاری اپراتورها، تملک تجهیزات موجود، مدت زمان واگذاری، پروسه قانونی واگذاری، نیروی انسانی موجود و مدیریت اطلاعات می باشد.
  مدیریت طرح ایجاد زیربناهای لازم معادن بزرگ و مناطق معدنی كشور
نام كارفرمای پروژه: سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (IMIDRO)
توضيحات پروژه:
موقعیت پروژه: كل كشور
توضیحات پروژه:
مهندسین مشاور طرح نو اندیشان، مشاور کارفرما در فرآیند عملیات اجرایی احداث، تعریض و یا بهسازی راه دسترسی به معادن و همچنین احداث خطوط انتقال برق و خطوط انتقال آب می باشد. هدف این طرح انجام مطالعات، ساخت و بهسازی زیرساخت‌های معدنی موجود در استان‌های مختلف کشور به دو روش طرح و ساخت (EPC) و سه عاملی می‌باشد
  مطالعات طراحی معابر پروژه هزارو یك شهر
نام كارفرمای پروژه: شركت عظام
توضيحات پروژه:
موقعیت پروژه: كلانشهر تهران_ منطقه 22
توضیحات پروژه:
مجموعه فرهنگی، تفریحی، تجاری و ورزشی هزار و یک شهر در زمینی به وسعت 136 هکتار در غرب شهر تهران کنار اتوبان شهید همت در حال ساخت می‌باشد. این مجموعه شامل مجتمع تجاری با زیربنای 650.000 متر مربع در 6 طبقه (3 طبقه پارکینگ زیرزمین)، خیابان سرگرمی، شهربازی، پارک آبی، هتل‌های 3، 4 و 5 ستاره، پارکینگ طبقاتی، مسجد و مجتمع فرهنگی، مجتمع اداری 20 طبقه می‌باشد. نظارت بر اجرای معابر این مجتمع به شرکت طرح نو اندیشان واگذار شده است. این مطالعات شامل مطالعات مرحله اول و دوم راه های داخلی و خارجی مانند رینگ شرقی، رینگ شمالی، رینگ جنوبی و رینگ میانی و اتصالات آنها به مجتمع ها، مجموعاً با طول 9 كیلومتر ، طراحی یک كیلومتر تونل و تقاطع غیرهمسطح (زیرگذر) جهت اتصال امتداد شرقی بلوار دوگاز به اتوبان همت، مطالعات مرحله اول و دوم تسطیح 40 هكتار از اراضی، مطالعات مرحله اول و دوم طراحی سیستم جمع آوری آبهای سطحی كل مجموعه و طراحی مفهومی و انجام مطالعات مراحل اول و دوم پل اسپیرال ورودی مجتمع تجاری با طول 2 كیلومتر است.

    صفحه 1 از 4 ( 31 ركورد )